Останні відгуки
- ТОВ "М'ясний майстер"01Загальне враження: Доброго дня, шановна фірма"м'ясний майстер", вже у друге замовляємо свинну вирізку, і нам ...майже 11 місяців тому
- Кухні на замовлення00Рекомендую даного виробника. Кухню отримала в обумовлені строки, якістю матеріалів задоволенамайже 11 місяців тому
- ТОВ "Оптиком плюс"01Користуюсь провайдером вже цілий рік і жодних проблем не було. Крім того для абонентів часто проводяться роз...майже 11 місяців тому
- katya_top_beauty00Не сподобалось: Загальне враження: Хочу щиро подякувати майстру за чудово проведену процедуру парафінотер...майже 11 місяців тому
- katya_top_beauty01Обслуговуюсь у Катерини вже понад 10 років – і кожного разу вона перевершує всі очікування!!! Манікюр і педикю...майже 11 місяців тому
- katya_top_beauty01Дуже задоволена процедурою! Майстер — справжній професіонал: усе чітко пояснила, відповіла на всі мої запита...майже 11 місяців тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Єдина з чотирьох клінік, яка змогла поставити правильний діагноз моєму коту і його вилікувати. До того він бл...майже 11 місяців тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Сподобалось: дуже приємні і уважні люди тут працюють👏🏻 задоволена досвідом спілкування і лікування я і мої хвостики) дякую вам!1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Дуже вдячні клініці! Обстеження і стерилізація пройшли чудово. Всі дуже уважні і добрі, турбувались про нашу ...1 рік тому
- Магазин "Укрстиль"00Не однарозово робила покупки в цьому магазині , продавець ввічливий і порадить і допоможе, але сьогодні була...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"02Сподобалось:персонал чудовий, привітний, завжди проконсультують, навіть по телефону. Щиро вдячна!!! І Лайма і Мʼятка теж )))1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"02Мені не вистачає слів описати наскільки це чудова клініка, дуже приємний персонал , досвідчений. Неодноразово зверталась , допоможуть, підкажуть . Все на вищому рівні 🫶🏻1 рік тому
- Сади Буковини00Замовляла гортензію метельчасту "Лаймлайт" – вже другий раз. І знову все супер: акуратна упаковка, жодного зламаного пагона. Дякую!1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Класна клініка, кваліфікований ввічливий персонал. Проконсультувала дистанційно лікар Ольга наступного дня прийшли все на вищому рівні величе дякую вам1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Мій песик постійний клієнт. Найкращі лікарі. Сервіс на вищому рівні. Дівчатка допомагають консультацією наві...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Я хочу висловити щиру подяку ветеринарам клініки "Лінда" за їхню неймовірну відданість і професіоналізм. Це с...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"01Сподобалось:Найкращий ветлікар-ратолог в Чернівцях, допомогла з консультацією та лікуванням моїх двох пацюч...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"03Щиро дякую ротологу Анастасії та клініці Лінда – це неймовірна людина й справжній професіонал! Вона завжди п...1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"03Щиро рекомендую цю клініку і хочу подякувати ратологу Анастасії, вона неодноразово лікувала моїх пацючків, завжди підбирала комфортне і головне ефективне лікування. Ми Ваші клієнти forever ❤️1 рік тому
- Ветеринарна клініка "Лінда"02Сподобалось: Дуже подобається клініка і ветеринар Оля , завжди на звʼязку, в любий час допоможе . Дуже хороше розташування клініки в місті👍👍1 рік тому